Korn79

Jakym zpusobem je mozne z mapy.cz zkopirovat dany letecky snimek? Dekuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

nejjednoduše klávesou PrintScreen a vložit do aplikace malování v menu příslušenství v nabídce menu Start

Obtížnější metodou je vytáhnout adresy obrázků z HTML kódu webové stránky nebo jsem někde viděl i programy na stažení jednotlivých úseků map.

Otázka legality je také nasnadě.

Další odpovědi
anonym

Použij klávesu Screen,otevři v „malování“ uprav si ji a ulož. Jednoduché.

bolak

Nejednošší asi tlačítkem PrintScreen > http://wiki.he­llokittyonline­.com/images/9/93/Prin­tscreen.jpg

Pak otevřeš Malování a zmáčkneš CTRL+V.
Ořežeš a uložíš.

Efchen

Když při otevřené stránce stisknete klávesu Prt Sc (Print screen=tiaknout obrazovku) a pak otevřete např. malování,dáte Ctrl V nebo jen vložit,zobrazí se vám tam stránka a vy ji můžete uložit,jako obrázek s příponou jpg nebo i jinou. ;)
Klávesa „Prt Sc“ je většinou někde nad klávesou „Backspace“ poblíž „Delete“

david22

Další možnost, jak elegantně snímat jakékoliv obrázky i fotky z netu, je prográmek „TakeScreen“.
viz. moje otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-stahovani-problemovych-fotek
Doplňuji:
…můžeš si i zvolit typ souboru: jpeg, bmp, tiff, png, nebo gif.

baghira

Kromě popisovaného zkopírování obrazovky existuje docela komfortní program „Mobile Atlas Creator“, ve kterém si označíš oblast, měřítko, a on postahuje dlaždice a spojí je do jednoho velkého obrázku (nebo pdf).