Cermak

Jakým způsobem je lepší si nechat prodloužit vlasy? Keratin, tape in nebo klasické typy?

Odpovědi
ivzez

Žádným z uvedených → nejlepší je nechat si narůst vlastní vlasy.

PetaKo

Toto je hodně individuální a vždycky je nejlepší se poradi s osobou, která ti to bude prodlužovat. Hodně známý eshop je tady ten a najdeš tam i kontakt na paní, která v Brně prodlužuje. Nevím odkud jsi, ale za výlet to stojí pokud chceš mít kvalitně prodloužené vlasy www.clip-vlasy-levne.cz/content/2-kontakt-clip-vlasy-levne-cz