Jan Přibyla

Jakým způsobem je lepší postupovat při hledání brigády? Odpovědět na několik nabídek naráz, nebo spíše postupně?

Jak byste postupovali vy? Odpověděli byste na jednu nabídku a počkali pár dnů na případnou odezvu, nebo byste odpověděli naráz na hned několik nabídek?

Mám obavy, že když odpovím na několik nabídek práce najednou a na některou z nich mi přijde kladná odpověď, dojde záhy k tomu, že po jejím přijetí a domluvě o nástupu přijde další kladná odpověď z pozice mnohem zajímavější nebo výdělečnější… V takovéto situaci by už ale asi nebylo dobré plně sjednanou a domluvenou brigádu, ze které mi přišla odpověď jako první, rušit, vzhledem k tomu, že bych byl již očekáván a bylo se mnou počítáno.

Jakým způsobem lze vyřešit toto dilema?

Nejlepší odpověď
Drap

Odpověděl bych na všechny možné nabídky. Kde to jde, tak bych raději zašel osobně.

Další odpovědi
elkon

Vybrat si to nejvýhodnější.

xiperio

jestli naráz nebo postupně je to jedno. Až se sejdou odpovědi , tak vybírám.

Dochy

Vždy je nějaké další jednání kdy si vzájemně vyjasníte své možnosti a očekávání. Pak se teprv rozhoduje zda ano či ne. Klidně můžeš odpovědět na několik inzerátů najednou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.