Jakým způsobem jde odstranit vteřinové lepidlo ze skel brýlí?!

Doplňuji:
Hanulko,to existuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Mechanicky, nebo výměnou skel

Další odpovědi
hanulka11

jedině odstraňovačem na vteřinové lepidlo

ty jsi zase něco kutil viď?
Doplňuji:
pamatuj si , že já nekecám

http://cz.vario-helicopter.biz

Fun1k

Ethanolem

anonym

Jo,kutil.Ulomila se mi nožička a já to chtěl slepit,ale mé gramlavé ruce vytlačily více lepidla než bylo potřebné. Chválabohu,byly to čtecí brýle od vietnamce,ale zrovna dnes je budu v práci potřebovat! 😁

hanulka11

ale ten odstraňovač je dobré mít doma , vem si že by se ti slepily prsty?:D:D:D

anonym

Tak to jsem měl tedy štěstí,proto že uzávěry tub otevírám zásadně zubami! 😁

hanulka11

hm to teda by byl mazec mít slepenou pusu:D:D

anonym

hmmmm ,mm mmmm hhhmmmm?