zjentek

Jakým způsobem hledat vhodného specialistu pro PPP?

Řekněme, že je snaha či možná až povinnost zúčastnit se programu psychologického poradenství. Ten může být hrazen z veřejných prostředků (pojišťovna). Jak najít správného odborníka/spe­cialistu v okolí, který by takováto sezení/program poskytoval? Zaměření je známo – měl by být zaměřen na určité typy fobií. Takže takového je třeba hledat, ale… Jak víme, kteří ze specialistů jsou „svolní“ k podobnému státem hrazenému PPP? To je oříšek. Například v NRPZS najdu poskytovatele, ovšem zda přijme klienta za zmiňovaných podmínek, o tom se nikde nedočteme. A jak známo, dostat specialistu k telefonu – NEMOŽNÉ. E-mail? V řadách odborníků „přes hlavu“ de facto NEEXISTUJÍCÍ prostředek. Děkuji.

Odpovědi
elkon

Zeptej se svého praktického lékaře.

Schluker

Email neexistuje? Ale notak… co takhle zkusit osobni navstevu?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.