_136

Jakým způsobem farmy a prodejci zemědělských potravin hlídají samosběrače co si přijedou sami natrhat ovoce a zeleninu?

Může mi někdo vysvětlit jak vůbec může farmář uhlídát sběrače – kupce jahod v jahodarně nebo jablečných sadech aby jen sbírali prodávané zemědělskè výrobky a né aby přitom je kupci pojídali přímo na poli na místo aby je sbírali do košíku?

Nejlepší odpověď
jáára

Ono to je tak. Co sníš to sníš. Tohle nikdo neřeší. Zkus si dát kilo jahod nebo jablek? Na poli máš starost nasbírat si a jít pryč z toho vedra.
http://www.ja­hodypiletice.cz/

Další odpovědi
autacek

Sníst můžeš kolik chceš, otázka je, jak dlouho ti to chutná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.