rudolf.th

Jakým způsobem bych věděl zálohovat text rozhovorů na Skype před přeinstalováním počítače?

Chtěl bych svůj laptop přeinstalovat. Mým problémem je, že přitom se ztratí chaty ze Skype. Jak bych věděl před přeinstalováním zálohovat text rozhovorů aby se mi neztratily, a pak po přeinstalování je znovu vrátit? Rozhovory jsou za posledních 9 měsíců.
Doplňuji:
Laptop jsem už měl i dříve přeinstalován a zachovaly se rozhovory tuším jen z posledního měsíce. Všechno není na serveru.

Odpovědi
anonym

Uložené je to na serveru – u sebe máš jen konfiguráky… Jak jinak mi vysvětlíš, že po každé instalaci Skype se mi po přihlášení dost dlouho stahuje historie… (A vyskakují okna poslaných souborů.)

zjentek

historie reportů se dá (jako téměř všude) uložit jako text ..pak to máš v pc někde ve slošce, tuším, že ve wordu. Do skajpu už je sice nevrátíš, ale budeš moct si v nich pročítat