JájsemRaibek

Jakým způsobem a kam mám vrátit roušku co jsem tehdá obdržel od obecního úřadu?

Všude v médiích se píše, že od 1.9.2020 se vrací roušky, ale nikdo nesdělil kam. To budou nějaká odběrová místa? A to musím vrátit i ty roušky, které jsem dostal od různých lidí nebo jen ty od úřadu? To si někdo přijde vyzvednout?
A pokud jsem si nechal roušku ušít, to musím ty gumičky vrátit do galanterie a látku tomu, kdo to ušil?

Nejlepší odpověď
Drap

Roušky se vrací spolu s majiteli pouze do běžného života. Nikomu nic vracet nemusíš.

Další odpovědi
Pepa25

Ha, ha.

Kepler

Nic ne(z)vracej, vzhůru dolů až do hrobu! Vítej v klubu srandistů!

led

Ano rúšky sa vracajú! Ale naspäť do užívania, od Septembra začína 2.diel rozpracovaného seriálu „Rúška ako pomocník pri zábrane šírenia nákazy“
Takže vy vraciate rúšky na svoju tvár, nie na odberné miesta.
Tí čo sa vám smejú, by mali pri čítaní používať to myslidlo, čo majú ukryté v hlbinách dutiny lebečnej. Myslieť, myslieť a čo bolo to tretie? Aha, premýšľať.

Ale už sa teším, konečne mi zase nebudú vidieť do tváre a nebudú uvoľňovať sedadlo v autobuse a môžem stáť a stáť v MHD koľko len chcem. A tá krásna anonymita (pseudoanonymita, aj s rúškou sú poznateľní) buranov v uliciach a v hromadnej doprave.

da ny

Vydezinfikujte, vyperte, vyžehlete ji, za pár dní ji budete potřebovat :)

marci1

Vrátíme si je na „ksichtíky“ a znovu se minimálně sedm měsíců nebudeme poznávat a nebudeme si kvůli tomu „huhňání“ rozumět! 🙂

paul1

Roušky se k mému potěšení vrací, nemusím se tak často holit 🙂