Avatar uživatele
JájsemRaibek

Jakým způsobem a kam mám vrátit roušku co jsem tehdá obdržel od obecního úřadu?

Všude v médiích se píše, že od 1.9.2020 se vrací roušky, ale nikdo nesdělil kam. To budou nějaká odběrová místa? A to musím vrátit i ty roušky, které jsem dostal od různých lidí nebo jen ty od úřadu? To si někdo přijde vyzvednout?
A pokud jsem si nechal roušku ušít, to musím ty gumičky vrátit do galanterie a látku tomu, kdo to ušil?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, paul1, marci1, Kepler před 1344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Roušky se vrací spolu s majiteli pouze do běžného života. Nikomu nic vracet nemusíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Ha, ha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nic ne(z)vracej, vzhůru dolů až do hrobu! Vítej v klubu srandistů!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano rúšky sa vracajú! Ale naspäť do užívania, od Septembra začína 2.diel rozpracovaného seriálu „Rúška ako pomocník pri zábrane šírenia nákazy“
Takže vy vraciate rúšky na svoju tvár, nie na odberné miesta.
Tí čo sa vám smejú, by mali pri čítaní používať to myslidlo, čo majú ukryté v hlbinách dutiny lebečnej. Myslieť, myslieť a čo bolo to tretie? Aha, premýšľať.

Ale už sa teším, konečne mi zase nebudú vidieť do tváre a nebudú uvoľňovať sedadlo v autobuse a môžem stáť a stáť v MHD koľko len chcem. A tá krásna anonymita (pseudoanonymita, aj s rúškou sú poznateľní) buranov v uliciach a v hromadnej doprave.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Vydezinfikujte, vyperte, vyžehlete ji, za pár dní ji budete potřebovat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vrátíme si je na „ksichtíky“ a znovu se minimálně sedm měsíců nebudeme poznávat a nebudeme si kvůli tomu „huhňání“ rozumět! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Roušky se k mému potěšení vrací, nemusím se tak často holit 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek