dust8

Jakým stylem udělat nášlapy z cihel na zahradě ve formě cesty?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud chceš volně zasadit cihly do terénu, je to krátkodobé a ne příliš dobré řešení. Pokud máš kvalitní cihly a chceš z nich udělat cestu nebo chodník, doporučuji postupovat obdobně jako při pokládce zámkové dlažby s dostatečně připraveným základem. Potom taková cesta vydrží hodně dlouho spolehlivě sloužit.

Další odpovědi
Edison

Jak jakým stylem? Myslíš, jak je poskládat? Nebo jak to provést technologicky? Technologicky bych to viděl podobně, jako zámkovku. Možná by to chtělo udělat lepší podklad, podle typu cihel. Červený budou křehčí, takže by to chtělo stabilnější podklad. Ale do jakého vzoru… to je věcí vkusu každého soudruha.

elkon

Cihly jako takové na cestu nepatří. Když už cihly, tak šamotové. A můžeš je pak dát rovnou do země.