Jakým stylem spíte a jíte po noční směně, abyste byly v pohodě odpočatí na tu další?

Nejlepší odpověď
anonym

Například já, když přijedu z noční cca v 7 hodin, dám si něco lehkého ke snídani, kávu a v 8 si jdu lehnout a během 5-ti minut usínám, vzbudím se , když soused začne něco vrtat příklepovkou a pokud není doma, tak okolo 11, to si dám polívku, kouknu na TTX, na net a opět se natáhnu. Vzbudím se mezi 3–4 odpolední, dám si hlavní jídlo a po kávě jdu něco dělat(pokud je co). Jinak lenoším a čekám na večeři, po které si chvilku zdřímnu a v 21 hodin odjíždím do práce.