Avatar uživatele
Alesh

Jakým slovem byste vyjádřili duševní vlastnosti tohoto jedince?

Klient cestovní kanceláře Nev-Dama si zase stěžoval, že měl na pokoji pouhých 16°C. Jako důkaz přiložil fotografii teploměru, na němž bylo 20°C.

http://www.no­vinky.cz/cesto­vani/287803-cesti-turiste-si-stezuji-na-nedostatek-vody-pri-odlivu-i-na-rozpaleny-pisek.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, redy, briketka10, zzzzz před 4122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

sviňuchy výborný..tající led,
ale chodník, který
nepokračuje až k pláži hmm..
ostatní případy co dodat válím se smíchy :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

ze mel obrovske problemy ve skole......„Ces­tovní kancelář by měla upozornit, že v době odlivu není voda v moři,“ stěžoval si klient …ale tohle je taky pecka …Alesh diky takhle by mel zacinat kazdej den s umevem…ikdyz by se dalo rict ze je to k placi…ale ja se fakt pobavil …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Duševně ho označit nechci, nebudu ho urážet, ale vadu zraku měl určitě. Taky jsem ten článek četla, mě nejvíc pobavilo tohle.

Občas se ale blýsknou i zaměstnanci reklamačních oddělení cestovních kanceláří. Klientovi, který si stěžoval, že když odhrnul závěs ve sprše, „byla tam samá sviňucha, no prostě se to tam pěkně hemžilo“, v reklamaci odpověděli: „Co nazýváte sviňuchou Vy, to nevíme, ale český jazyk nazývá sviňuchou obecnou (Phocoena phocoena) druh kytovce, tedy živočicha, jehož výskyt ve vaší koupelně by byl skutečnou biologickou senzací, jelikož typickým biotopem tohoto savce je moře.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Ten článek jsem viděla, ale původně nehodlala číst – přečetla díky Tvojí otázce :) Půjčit si na dovolenou, to chce taky dost chorou mysl. Fakt veselé počtení.
Dobří pošuci. Je neuvěřitelné, co lidi dokáží udělat pro mamon :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Tohle není na diagnózu, ale na pár přes zadek. Každý rád zkouší kam až může zajít, co všechno si může dovolit – a proč to neprubnout, když: V Americe to funguje:-)) No funguje … v amerických komediích a senzačních příbězích určitě. Lidi jsou pakáž nenažraná a chamtivá, Andy Kaufman by se ale dobře bavil 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek