briketka10

Jakým prostředkem myjete nádobí houbičkou, hadříkem nebo dlouhým kartáčkem ?

Jak často měníte houbičku, hadr. Oplachujete nádobí po umytí, necháváte ho okapat, nebo ho utíráte ?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží co myji.Houbičku měním podle stavu a nádobí oplachuji!

Další odpovědi
anonym

Myckou. 🙂 Ale hadrik i houbicku take obcas pouzivam. 🙂 -iv-

hanny 2

Používám houbičku a dlouhý kartáček,houbičku měním tak cca 1× týdně,nádobí oplachuji pod proudem studené vody,nechám okapat,někdy utírám.

LaDy MuSiC

Meju houbičkou a, opravdovou špínu třeba na pekáči drhnu drátěnkou, kartáček jen na mytí odšťavňovače apod. Po umytí oplachuji pod studeným proudem vody, sklo nechávám okapat a ostatní utírám, ale jen když mám čas :)

Drap

buď houbičkou nebo útěrkou. Měním podle potřeby. Oplachuji a nechávám okapat

Jikra

Já využívám myčku a hadrem si tak akorát utřu mastnou mordu.