DusanOrlik

Jakým programem procvičit slovíčka z angličtiny?

zdravím,nevíte o programu jako je ténhle: http://english-online.cz/ ,kde si program stáhnete,pojme­nujete jak se bude balíček jmenovat a napíšete česky a anglicky slova,poté procvičujete a ke konci vám to ukáže úspěšnost.Je i jinný program?Moc vám děkuji za odpověď…

Odpovědi
Michal Kole

Na webech www.slunenice.cz www.stahuj.cz

Vojtěch

Mám dobrou zkušenost s programem ANKI založeném na kartičkovém systému. Vede i statistiku úspěšnosti, bere v úvahu křivku zapomínání a podle toho nabízí slovíčka. Při zadávání vlastních slovní zásoby ji ukládá(=zálohuje) na server. Lze si ji pak stáhnout i do jiného počítače nebo slovíčka procvičovat přímo přes web. Umí toho více, viz odkaz.

Zdroj: ankisrs.net