Avatar uživatele
alexandra

Jakým programem čistíte počítač???

Známá mě přesvědčuje,že si mám nainstalovat program TuNeup Utilities 2011,že je úplně nejlepší.Zajímalo by mě,co na něj říkáte a jakým programem to čistíte vy a který je nejvhodnější.Mám Windows7.
Doplňuji:
Poznámka: nemyslím antivir,jenom čistící program na zrychlení počítače

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, rynek878, Radak před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

program TuNeup Utilities 2011 si určitě nainstalujte,je opravdu jedinečný,nikdy Vám nesmaže co nemá,vyčistí, opraví,defrag­mentuje,zkompri­muje registry,atd,atd.

Zdroj: letité zkušenosti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

I na novém počítači používám CCleaner, ale na registry je to špatné. Na starém jsem měl RegistryRepair ten byl výborný, ale již není k mání. Také bych vzal nějaký typ.

Co se týče antiviru mám na starém placený AVG, ale ještě jsem nepřeinstaloval. Ona se musí provést nejdříve registrovaná odinstalace na starém a potom registrovaná
instalace na novém.
A tak zatím zkouším Microsoft Security Essentials.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Doporučujem nielen pravidelne čistiť ale aj upratovať-defragmentovať
rýchle čistenie – ccleaner
defragmentovanie – http://search­.seznam.cz/se­archScreen?q=de­frag

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Čistím ho CCleaner.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Na zrychlení počítače je nejlepší rychlejší procesor a větší paměť. Čisticí programy spíš uvolní místo na disku. TuneUp je opravdu dobrý, myslím ale, že stejnou službu udělá CCleaner, který je legálně zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mám Glary Utilities a počítač šlape celkem spokojeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

AVG, doporučuji! Sice se za něho platí, ale máš ho na dva roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Vždy to vezmu alespoň třema a každej něco najde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RQLM

výborný je Ad-Aware od spolecosti Lavasoft. Pro osobni uziti zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rvrablik

„TuNeup Utilities 2011“ neznám. Ale jako nejvhodnější pro čištění registrů se mi jeví „Wise Registry Cleaner“. Má super rozhraní, jde velmi do hloubky (odstraňuju jen bezpečné položky), ani po provedení čištění jednou nenaboural fungování windows, je free)! Jednoznačně doporučuju. Jinak používám tyto nástroje:

  1. PIRIFORM CCleaner = pro čištění disku a registrů (minimální bezpečné čistění), a také pro správu software (a spouštění po startu)
  2. IOBIT Security360 = nástroje pro čištění disku a zabezpečení soukromí, a také jako antispyware
  3. WISE Registry Cleaner = nástroj pro hluboké čištění registrů (Windows je pak významně svižnější)
  4. WISE Disk Cleaner = nástroj pro čištění souborů na disku
  5. JkDefrag = nástroj pro defragmentaci (lze i jako spořič!!!)
  6. PIRIFORM Defraggler = nástroj pro defragmentaci

Používám WinXP ale všechny aplikace by měly fungovat bezproblémů i ve W7. Stačí vyzkušet…

před 4705 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek