petarex

Jakym prikazem v minecraftu dat misto OP policajta prikaz?Dekuju Petr

Nejlepší odpověď
beer

Podobná otázka zde již byla:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-kdyz-v-minecraftu-se-mi-zobrazi-you-have-register-ja-vim-ze-jsem-zaregistrovany-vickrat-co-mam

Další odpovědi
huxa

co je OP policajt?

Fyzik

Zeptej se na minecraft fóru. Minecraft hraje odhadem 11 milionů lidí, z toho asi desetina používá nějaké mody, z toho asi setina bude znát ten jeden, o kterém mluvíš, z toho asi setina mluví česky, z toho asi desetina chodí na fóra, to znamená asi 10 lidí, co ti mohou poradit. Těžko je budeš hledat tady.