Avatar uživatele
Mortin

Jakým obdobím procházím? Nevíte, jak se toto období nazývá?

Je mi 13 let, a jak čtu tady ve skoro všech otázkách co píšou třináctiletí, tak je všichni ještě odsuzují, že jsou děti. Jako dítě se necítím,skoro všichni z naší třídy poslouchají Nohavicu a Ewu Farnu a chci být ve vyšší společnosti, ale to jsem odbočil. Takže, jde o to, že jsem gay. Necítím se na 13 let určitě. Vím to o sobě ani ne rok, a teď si procházím takovým obdobím, které nevím jak popsat. Je to smíšení pocitů spíše ze smutnější strany a pocitů bolestivých. Moc nebrečím, spíš to držím v sobě, Chci se líbat na zastávce, celý můj playlist obsahuje jenom smutné písničky, nesnáším slunečno a když vidím, že je venku slunce, tak mám chuť zase zalést do postele a spát, protože děsť miluju a líp se přemýšlí a miluju procházení v noci ve tmě, protože tam nejsou lidé a je to prostě.. nevím.. Nevíte jak se toto období nazývá ? Jestli to jsou deprese nebo tak ? Díky moc

Jakým obdobím si procházím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1, da ny, anonym před 3164 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Říká se tomu puberta…
😉
A neboj – prošli jsme si tím všichni, není to nic výjimečného…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Toto období se nazývá pubertou. Střídají se různé nálady, člověk má někdy takové pocity jako Ty : má rád smutné písničky, déšť a miluje spíše to smutné. Dospělí Ti připadají „nemožní“, kluci jsou spíš trochu „agresivnější“, holky spíše pláčou. Neboj, vše se srovná a budeš v pohodě. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

Jseš asi v pubertě a ještě ke všemu melancholik. Jedno z toho je určitě jenom dočasné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Krásným…ještě chybí zamilovannost,big­bít a je to v cajchu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Procházíš věkem telecím!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, píše se v cajku, ty hńupe!

před 3164 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek