Lakymo

Jakým nejrychlejším způsobem lze mít výuční list a jak to probíhá?

Koukal jsem na zkrácené studium a rekvalifikace při které se zaplatí třeba 20tis..

Odpovědi
jáára

Stačí pytel trávy a odjet na Ukrajinu.
Znám týdeního řidiče a za měsíc elektikáře…

Mc Merkurion

… jo, s vyučením to bude asi jiný, ale kdyby jsi chtěl práva, tak stačí jet do Plzně …

Kryšpín

Musí se hledat je tržní hospodářství, kdysi dávno v době výroby turbo právníků v Plzní se magistr vyrobil za červenec a srpen a jsou jich v české kotlině stovky možná tisíce, tolik názor Prof. Dvořákové.

Takže výuční list dle mého amatérského odhadu je možno zvládnout a vyrobit do týdne.

Kryšpín

Jáára byl jsem svědkem specialista eletrikář. tři hodina zapojoval dva schodišťový výpínače a přesto se mu to nepovedlo, nakonec pravil ještě se to musí dodělat tak nebudu účtovat plnou cenu ale jenom 1000 Kč šéf měl z toho mrákoty