FlAsh_7

Jakým malým činem můžu někomu udělat radost a zpříjemnit den?

Odpovědi
Vojta24

Třeba ho kopni s rozběhem do prd**** , co je to zase za dotaz?

anonym

Jakýmkoliv.

anonym

Pokud nepodporuješ komunisty (ať už v jakémkoli kabátku), již si mi radost udělal. Pěkný den.

quentos

Každý den se naučit něco z češtiny.

Drap

Přinést třeba někomu kytku, stačí jedna, nebo přinést dobrou kávu, kterou má rád.A spousta drobných maličkostí. Třeba i úsměv

yuko

Usmej se na kazdeho, koho zitra potkas.

elkon

Přestat tu psát kraviny.

Vosanajazyku

To je hezká otázka. Vzpomněl jsem si na " Catch me if you can ", kde hlavní hrdina řekl holce v bance: " už vám někdo řekl, že máte hezké oči ? " Taková věta rozjasní den každému. I proto byl hlavní hrdina tak úspěšný 😉

jsemjá

Řekni mu ahoj.

Nela56

Jak se takto můžeš ptát ? Vždyt tohle je naprosto individuální :) Mi třeba zpříjemníš den, když tady budeš psát přesnější dotazy..