bowery

Jakým lepidlem se lepí umělé zubní protézy?

Hlavně ta růžová část?
Doplňuji:
Nemyslím přilepení na patro. ale když napraskne sama ta protéza

Nejlepší odpověď
www

„Lepení“ na patro je zodpovězeno. Slepení zlomené protézy bude lepší řešit raději protézou novou.

Další odpovědi
hanulka11

jejich víc stačí si jen vybrat to pravé

http://www.doc­simon.cz/kat/le­pidla-a-fixace-zubnich-nahrad

Lékárna

Pěkný den lepidel je celá řada – Corega,Lacalut,Pro­tefix,Blend-a-Dent v různých příchutích.
Většina našich pacientů má po čase svoji vyzkoušenou značku.

Zdroj: www.lekarnavlip­kach.cz

olda12

já bych to zkusil normálně vteřinákem a když nebudete pít ředidlo a jiná rozpouštědla tak to vydrží a jen tak ji zas nerozkoušete