barča1

Jakým lepidlem natáhnu sádrokarton s perlinkou za učelem lepšího zpevnění?

Odpovědi
plavala

řekl bych stavebním lepidlem, hojně jsem ho používal při rekonstrukci bytu. Ale nejsem zedník, takže odpověď je s.r.o. 🙂

dědapetr

Obrátit se na prodejce stavebnin,měli by poradit.

cukrar

Ale co chcete zpevnit. Vždyť sádrokarton je dost pevný na běžné užívání.
Ale odpověď je, že stačí Z 301 K.

mojitek

výborné lepidlo které jsem používal a osvědčilo se je Bauhaus (flexi) pytel za 250 kč tuším-je opravdu kvalitní .Ale taky nerozumím na co na sádroš cpát lepidlo s perlinkou.Pak to budete muset zahlazovat atd.Jinak kdybyste přecijenom trvala na svém,tak nezapomeňte sádroš pořádně napenetrovat