kote2010

Jakým jídlem by jste se vytáhli při nějaké zvláštní oslavě?

Máte nějaký vymazlený recept, kterým se vytáhnete při zvláštní oslavě přátel nebo pro potěšení partnera?
Doplňuji:
Spíš se mi jedná o hlavní chod, něco zvláštního, netradičního. Děkuji za návrhy :)

Odpovědi
Questman

Já rozhodně minipizzy z listového těsta, to je u mě klasika a když se přidá nějaké to pivko a pytlík chipsů… mňam :3

Btw, nenapsala jsi, jestli ti jde o občerstvení nebo o nějaký hlavní chod typu večeře při svíčkách nebo tak? Jestli chápeš, jestli hledáš recept na jednohubky nebo na nadívaného humra :D

Elk

Tatarák z lososa. Každý ho dělá trochu jinak, ale receptů na netu je dost.

iceT

Hlavně dobrým,a nemusí to být nějak extra drahá luxusní delikateska