Nikcaaaaa

Jakým jazykem se mluví v Buenos Aires??

Buenos Aires

Nejlepší odpověď
quentos

Nejen v Buenos Aires, ale v celé Argentině je úřední řečí španělština.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ar­gentina

Další odpovědi
Kelt

Mluví se španělsky, ale cizinci mezi sebou budou mluvit svým jazykem.

anonym

Argentina – Počet obyvatel přesahuje 40 milionů. Hlavním městem je Buenos Aires. Většina obyvatel se hlásí ke katolické církvi.

Pipka

ŠPANĚLSKY

quentos

Pipka: už to řekli tři lidi před tebou, tak neopisuj… myslíš, že tím CapsLockem nás překřičíš a dostaneš palec??