Jakým domácím způsobem zpracovat kiwi? Můj mi donesl 2kg, které dostal a on sám je nejí a já to nestačím sníst? Díky

snist,dekuji za rady.
Doplňuji:
Jaksi tam mam v otazce sotek-pardon.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych poslal každýmu uživateli odpovědí jedno ať je zdravý, Kiwi obsahuje plno vytamínů. Tak poslat toho tvojeho ať jde ještě :D nebo 2kg je málo.

Co takhle uvařit a udělat kiwi jam (džem-marmeládu)

Další odpovědi
anonym

Doporučuji nakrájet na plátky a usušit.

hanulka11

já je mám ráda a kiwi vydrží dlouho, pokud se ho chcete rychle zbavit udělejte piškotový koláč zalijte kiwi želatinou na velký plech ., uvidíte jaký budete mít úspěch a zbytek bych prostě krájela do salátů
2kg není tolik ,horší by bylo 20kg

stana73

Ovocný koláč,koktejl,nebo udělat dřeň a zamrazit

annas

Výborný je džem. Dělala jsem ho.

Nevšimla jsem si stejné Mir. odpovědi.