26seba

Jaký máte názor na Islámský stát a uprchlíky?

Nejlepší odpověď
Alesh

1000× řešené

Další odpovědi
ptáč

Já vím, že se uprchlíci nesmí kritizovat. IS ještě může. Proto je to potřeba hodně podporovat. Mili0ny lidí z Afriky sem, co nejvíc. Všichni budou pracovat a sníží se cena práce. Je to dobré, moc dobré. Vykácíme Šumavu a oni tam postaví továrny. To, že islámci /falešní muslimi chtějí vlastnit a řídit svět, je asi omyl a pomluva. Naopak. My chceme jejich zřízením zrušit to naše. Právo šária by správně mělo nahradit demokratická zřízení. Budeme moci odsekávat části těl z lidí. Když se to „někomu“ stane ve sklepě, tak to bude fajn. Když se bude odsekávat na ulicích, bude z toho divadlo a sport. Na tom není nic závadného, naopak. To je cíl Evropy, možná příkaz z Bruselu. Vy byste si to nevyzkoušeli, někomu useknout ruku, hlavu? Proč ne? Ono to jde ztěžka, chce to cvik a sílu. Nejhůř jde oddělit noha. Nejlíp se to dělá skalpelem v místě kloubu.
Celá tato evropská civilizace je hrozbou pro jiné státy (Ameriku). Proto musí být naředěna něčím, co zastaví vývoj a blahobyt této společnosti. Snížit rozum, uvést boje mezi lid a zastavit svůj ekonomický růst.
Mělo by se skončit s přežitky z dob socialismu: zdravotní a sociální pojištění, přídavky a podpory.
Skončí:

  • zaměstnání,
  • vyplácení mezd,
  • sociální zabezpečení,
  • důchody,
  • zdravotní pojištění (nemocnice a ambulance budou fungovat za hotové),
  • zvykneme si na časté výpadky proudu,
  • potraviny budou omezeny vyhláškou, příděl.

Zhroutí se ekonomika. V ulicích se bude střílet. Až si na to zvykneme, nebude potřeba volat Policii. Policii nahradí domobrana a později z druhé strany mravnostní policie.
V domech se nebude topit, možná s kamny na naftu. Infrastruktura nebude funkční. Domy budou osidlovat nově příchozí civilizace. Okna budou vymlácená. Ve fasádách domů budou díry po střelbě. Mnoho lidí bude bydlet venku. Budou z domů vyhozeni. Relativní klid budou mít obyvatelé menších obcí, ale jen do té doby, než tam vtrhnou ti ‚správní lidé‘ a vypálí celou vesnici. Musíme se naučit aspoň pár súr z Koránu nazpaměť jak když bičem mrská, jinak nás zabijí.
Podle většiny politiků je to správné a já s tím mohu jen souhlasit. Jde přece o budoucnost Evropy, tak proč to dál rozebírat?

Když je to „1000× řešené“, tak to je už moc?

anonym

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=isl%C3%A1msk%C­3%BD%20st%C3%A1t

zjentek

je mi líto, ale narodil jsem se bez názoru ;(

honza19hk

stát na hranicích a střílet, co jinýho s nima. Uprchlík budiž ale kdo ví zda tio není terorista a takhle se sem zcela legálně dostanou. A EU to moc neřeší.

ptáč

Jugare, umíš taky vymyslet něco ze sebe, nebo seš cvičená opička?