zjentek

Jakých přenosových systémů a jejich rychlostí je třeba, aby každý mohl 24 hodin denně pohodlně streamovat svůj život?

Protože až napadne úplně každého, že uživit se na internetu je dnes mnohem snazší, než tvrdě se živit něčím reálným a hmatatelným, tak abychom si pak třeba nějak nezasekali sítě, víte? Přece víme, jak to skončilo na silnicích pro motorová vozidla. Děkuji. (;

Odpovědi
ElonMusk

Stačí obyčejný smartphone, aplikace pro stream (např. YouTube nebo Twitch) a připojení k internetu, pochybuji že by se i s mnohonásobně zvýšeným trafficem (užíváním internetu lidmi) mohly sítě poskytovalů připojení “zasekat”.
Uživit se na internetu může být snazší – např. člověk může založit E-shop a ušetřit tak za náklady na kamennou prodejnu. Influencerů a streamerů, kteří si uživí internetem, je v zásadě jen hrstka.
Rozhodně by bylo dobré navýšit IT gramotnost populace – například po dobu korony jsem od jedné instituce dostal zprávu, že stream není v možnostech IT oddělení. :) Tak jsem si říkal, že je lepší využít služeb 10 letého dítěte, které vytáhne mobil a streamuje hned.

elkon

Takové nesmysly každého nenapadnou.

zjentek

Elkon, no ono -bez práce koláč- zas až takový nesmysl není!