kilimany

jakých pět musí mít člověk pohromadě,aby byl v pořádku?

Doplňuji:
Proč zrovna pět. Co je tím číslem myšleno.

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě sluch, hmat, zrak, chuť a čich

Další odpovědi
anonym

Když pět „P“, tak asi tato: psychika (když je člověk v pořádku psychicky, tak má většinou v pořádku i fyzické zdaví), poctivost (protože je důležité umět si sám sobě přiznat, co v životě je a co naopak není skutečně důležité), přátele (bez blízkých lidí je život pustý a prázdný), práci (protože bez práce se dá těžko uživit) a plat (ještě sám fakt, že člověk má práci neznamená, že má vyhráno – leckteří zaměstnavatelé platí zaměstnance tak bídně, že by to stálo za podání žaloby).

Conchus

Samo sebou, že všechny

anonym

Mít všech pět pohromadě znamená mít všech pět smyslů pohromadě(zrak, sluch, čich, chuť a hmat). Používá se to hodně ve škole nebo práci, při aktivitách atd.

anonym

stačí jeden, mozek