Avatar uživatele
Complex

Jakých je 20 druhů bolestí, jejichž zdrojem je konkrétní emoční stav?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jee pravda, že stres, přílišné emoce zatěžují žaludek, často vyvolávají strach, který souvisí s ledvinami, případně plícemi, žlučníkem atd.

Od těchto orgánů vedou dráhy, tzv, meridiány, celým tělem, takže podle toho, jak jsou jednotlivé orgány zatíženy (jin x jang), tak se bolesti projeví v určité vzdálenosti.

Podle místa, kde bolí hlava, lze zjistit, zda je to bolest z nerovnováhy jater a žlučníku, stejně tak ledvin atd.

Vím to, ale nikdy jsem druhy bolesti nepočítala, ale je to podle čínské medicíny.

Kdo nechce, nemusí věřit. Zajímá to tazatele.

"20 druhů bolestí, jejichž zdrojem je konkrétní emoční stav

Co nám říká naše tělo?

Když dojde na bolest, tělo v tom má poměrně jasno. Naše
pocity se přímo manifestují ve fyzické rovině.

Pokud cítíme emoční stres, organismus nám přesně řekne, v čem je problém.

Jediné, co my potřebujeme udělat, je tento jeho odkaz správně dekódovat.

1. Bolesti svalů
2..B. hlavy
3. B. krku
4. B. dásní
5. B. v rameni
6. B. žaludku
7. a 8. B. v dolní a horní části zad
9. B. v kříží a kostrči "

atd.
http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:THw3mBV52hYJ:­www.alternativ­nimagazin.cz/20-druhu-bolesti-jejichz-zdrojem-je-konkretni-emocni-stav/+&cd=1&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

Z toho vyplývá, že jde o psychosomatické potíže.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Odpovědi.cz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

Emoce mohou mít své dráhy a projevovat se různých částech těla. Přesto se mi uvedený odkaz na 20 druhů bolestí zdá pošetilý. Nebo alespoň z poloviny. Nejznámější jsou takto vyvolané bolesti hlavy, žaludku, srdce, páteře a v dlouhodobějším horizontu třeba problémy vzniklé v důsledku poklesu hladiny testosteronu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Hm, tak to je supr srozumitelná otázka…
Třeba konkrétně můj emoční stav bolí cirka 20 lidí z mýho okolí, včetně jednoho tady na odpovědích… každýho to bolí jinak, ale jak, to netuším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek