co ze?

Jakych 10 mist na zemi je podle vas nejhezcich ???

Nejlepší odpověď
anonym

Stonehang nebo jak se to píše
Londýn
Praha
Brno
Karlovy vary
New York
Varšava
Berlín
Bratislava
a samozřejmě naše hospůdka :)

Další odpovědi
Deli

Vesnička, kde žiji – Bučí 🙂
Praha
Šumava
Orlická přehrada
Kréta a Santorini
Italské Caorle
Španělská Sevilla
Portugalské pláže
Venkovní slaný bazén s horkou vodou v Německém Kristall Palm Beach (obzvlášť, když se koupete, kolem bazénu je sníh a venku mrzne)

led

Záleží od vlastného pohľadu a zážitkov.Nie výklady obchodov a drahé autá…
Bol tu napríklad spomenutý NewYork – mesto obrovských protikladov – na jednej strane krásna vitrína Nového sveta, na druhej Obrovská žumpa toho najhoršieho v Novom svete.
Krásu v prírode hľadajme hlavne kde ešte nie je dotknutá ničivou ľudskou rukou.
Pre mňa napríklad jedno z najkrajších miest je Edinburgh v Škótsku a jeho okolie krásna príroda úzko previazaná s človekom.