bauerlukin

Jaký /který čaj Vám zachutnal nejvíce?

Teď mám na mysli konkrétní čaje, jako daarjeeling, matcha, rooibos, masala, nebo prostě s medem a citronem? Nebo ten s mátou? Nebo anglický s mlékem?

Nejlepší odpověď
annas

Nejvíc mně chutná sypaný čaj Darjeeling Earl Grey s bergamotem.

Další oblíbený druh je Pu-erh, čínský čaj, který kdysi pili čínští císaři.

Střídám s bylinkovými čaji.

Další odpovědi
Kelt

Je rozdíl, když si doma uvařím, zaleju sáčkový čaj Babička Růženka třeba citron a zázvor a nebo když jdu do čajovny, kde mi připraví čaj, že se budu olizovat.

nyjono

To je různý. podle toho, na co mám chuť.
Pochutnám si na kvalitním černým s citronem, někdy s mlékem. Někdy přidám i zázvor.
Chutnají mi i ovocné, např,švestkový.
Z bylinkových nejraději mátový.