fcoop

Jaký zvuk by byl „ten váš“?

A druhý dotaz – za jak dlouhou dobu byste při poslech „svého zvuku“ zatoužili po svěrací kazajce?

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/evropa/cla­nek.phtml?id=76­0395

Nejlepší odpověď
annas

Strašné. Jsem na zvuk citlivá. Nesnáším hlučnou hudbu, hlasitý projev, vrzání, skřípíní atd. Těžko vybrat z odkazu,, ale nejhorší pocit jsem měla při přejíždění nože po skleněné lahvi – přeběhl mně mráz po zádech …

Čas nedovedu odhadnout, ale zřejmě by to dlouho netrvalo.

Další odpovědi
anonym

Jsem na hodně podobně jako annas. Nejlepší zvuk je ticho. Když je na ulici nějaký kompresor nebo sbíječka, raději to místo obloukem obejdu, ze silného nepříjemného zvuku se mi dělá úplně špatně od žaludku. Kravál z motorek, letadla, cirkulárky ap.nesnáším. Občas si ale pustím muziku hodně nahlas. Z té nabídky zvuků jsou nejhorší ty „polystyrenové“.

www

Z uvedených žádný.
Pro mne je nejhorší suchý polystyren po suchém skle. Hnus nejhnusnější, stačí jen představa 😁.

anonym

Šustění bankovek naší současné měny ,to bych vydržel snad věčně.

Bublinnka

Brrr… až mi mráz proběhl po záhech

manon

Polsytyren na skle a pak taky železný kartáč na rezatém kovu. Husí kůže. Ale dá se to překonat…soustředit myšlenky jinam.

Lucijej

Pro mě nejnesnesitelnější zvuk je ten, který vzniká při čištění zubů, když kartáček drhne o zuby, to mi fakt trhá uši. Zvláštní, že při čištění mých zubů mi to zase až tak nevadí, ale když slyším druhého, tak to bych vyletěla z kůže.

Damiana

Júú, ta kudla na flašce – brr, to je síla, úplně se mi z toho zkazil účes! Nemám ráda ani monotónní, opakující se zvuky – ťukání, klapání, … Ale tohle byla tedy hitparáda za všechny prachy.

honza19hk

žádný,jelikož jsem na randál zvyklý z demolic.A pokud mi leze na nervy což sice občas ano,tak existují sluchátka.

Kamionacka09

Pro me je nejhnusnejsi z nabizenych ta vidlicka na skle,to sem mela az husinu jen pri predstave.