Avatar uživatele
fcoop

Jaký zvuk by byl „ten váš“?

A druhý dotaz – za jak dlouhou dobu byste při poslech „svého zvuku“ zatoužili po svěrací kazajce?

http://aktual­ne.centrum.cz/zah­ranici/evropa/cla­nek.phtml?id=76­0395

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, anonym, manon, aramah, johana 56, Bublinnka, Damiana, anonym, Kamionacka09, anonym před 4198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Strašné. Jsem na zvuk citlivá. Nesnáším hlučnou hudbu, hlasitý projev, vrzání, skřípíní atd. Těžko vybrat z odkazu,, ale nejhorší pocit jsem měla při přejíždění nože po skleněné lahvi – přeběhl mně mráz po zádech …

Čas nedovedu odhadnout, ale zřejmě by to dlouho netrvalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem na hodně podobně jako annas. Nejlepší zvuk je ticho. Když je na ulici nějaký kompresor nebo sbíječka, raději to místo obloukem obejdu, ze silného nepříjemného zvuku se mi dělá úplně špatně od žaludku. Kravál z motorek, letadla, cirkulárky ap.nesnáším. Občas si ale pustím muziku hodně nahlas. Z té nabídky zvuků jsou nejhorší ty „polystyrenové“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Z uvedených žádný.
Pro mne je nejhorší suchý polystyren po suchém skle. Hnus nejhnusnější, stačí jen představa 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Šustění bankovek naší současné měny ,to bych vydržel snad věčně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Brrr… až mi mráz proběhl po záhech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Polsytyren na skle a pak taky železný kartáč na rezatém kovu. Husí kůže. Ale dá se to překonat…soustředit myšlenky jinam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Pro mě nejnesnesitelnější zvuk je ten, který vzniká při čištění zubů, když kartáček drhne o zuby, to mi fakt trhá uši. Zvláštní, že při čištění mých zubů mi to zase až tak nevadí, ale když slyším druhého, tak to bych vyletěla z kůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Júú, ta kudla na flašce – brr, to je síla, úplně se mi z toho zkazil účes! Nemám ráda ani monotónní, opakující se zvuky – ťukání, klapání, … Ale tohle byla tedy hitparáda za všechny prachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

žádný,jelikož jsem na randál zvyklý z demolic.A pokud mi leze na nervy což sice občas ano,tak existují sluchátka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Pro me je nejhnusnejsi z nabizenych ta vidlicka na skle,to sem mela az husinu jen pri predstave.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek