HiPe

Jaký zvolit dárek pro dědečka?

Děda slaví 70. narozeniny a chtěli bychom mu dát něco výjimečného k takovémuto jubileu. Zatím nás ale nic nenapadá. Přemýšleli jsme nad nějakým víkendovým pobytem, na který by se třeba rodina složila, ale nechal bych si ještě poradit od jiných.
Předem vám za vaše typy děkuji

Odpovědi
Kelt

Záleží na to, co dědečka baví, jaké má zájmy. Pokud má problémy s klouby, tak asi vysokohorský pobyt v Alpách neocení. Pokud má žaludeční problémy, tak neocení dárkové balení piva, Jagermeister a pod. Pokud má rád dechovku, tak vstupenka na rockový festival není nejlepší řešení.

yuko

To je moc dobry napad, lepsi nez pyzamo ci papuce 🙂 takovy vikendovy pobyt nekde, kde vite, ze se mu libi, ze to tam ma rad. Pokud rad plave, tak s bazenem. Mozna nejaky pobyt i s programem. Urcite vite nejlip, co dedu bavi, jake ma konicky, co mu udela nejvetsi radost. Dulezite je, ze na jeho narozeniny nezapomenete, vsichni se sejdete a ty jeho narozeniny nalezite oslavite. Vsechno nejlepsi.

Drap

Záleží na zájmech. To si myslím je rozhodující. Pokud nějaký zážitek, tak bývá atraktivní let balonem nad rodištěm.