Petrdan

Jaký znáte rozumný autobazar v Brně?

Nebaví mě topit se v různých diskuzích a chci nějaký rychlý tip na autobazar v Brně nebo v okolí. Kde je rozumný personál, minimum lží a dá se u nich najít jen lehce ojeté, nebo lépe řečeno zajeté auto a kde mi nebudou lhát o nehodách, techničáku a ceně.
Díky.

Odpovědi
BlacksmithM

Podle mě jsou aačka na Černovické jasná volba. V dobrým místě. Velký výběr. Personál profesionální. A když nebudeš naivní, tak budeš spokojenej.

Miroslavoj

Nenech se vysmát a podívej se na net na autostory. Rozumní jsou a snaží se vyhovět. Taky se mi líbilo jednání narovinu, bez mlžení a kliček. Ale je těžké tam koupit nějaké staré auto za pár korun. Spíš tam mají auta po jednom majiteli nebo ze salónů a předváděček, takže nevím, jestli tam s padesátkou pochodíš.

rosestic

S Auto-Story souhlasím, zvlášť, jestli chceš auto ze západu. Nemyslím tim arabáše, ale auta s garancí. Ovšem kvůli tomu jim takřka chybí auta nižší třídy.

ReHu

Jsi až příliš velký optimista.
Nebo......máš vysoké nároky.
Na autobazar.
Mi známí z Brna kupují od jednotlivce, který na základě požadavků hledá, čeká, najde a prodá.

gecco

Vzhledem k tomu, že v Brně nevlastním autobazar ani já, ani některý z mých kamarádů, budu předpokládat (oprávněně), že všichni bazarníci kradou, lžou a podvádějí… Nejen v Brně…
😉

MartinKasik

rosestic: dotáhnout z ciziny levnější auto by se ti už moc vyplatit nemuselo. I tak tam ale nabízí zajímavé kousky za pěkný ceny.