Elile

JAKÝ ZNÁTE NEJLEPŠÍ ZPŮSOB HUBNUTÍ?

DIETA NEBO CVIČENÍ? ZÁLEŽÍ MI HLAVNĚ NA BŘICHU, ZADKU A STEHNECH :)

Nejlepší odpověď
terry

6ádná dieta. Dieta je pro nemocné.
Pravidelná, vyvážená a pestrá strava. To je základ.
Cvičením proces urychlíš. A nezapomeň pít mon 2 l čisté vody denně.

Další odpovědi
Damiana

Nežrat – ale jíst! V tom je totiž velký rozdíl. Kdo se přecpává a neuvažuje o tom čím a v jakém množství, musí počítat s tím, že se to někde na něm objeví.
Spojení racionální stravy a přiměřeného pohybu je sice pomalejší způsob, ale zato trvalý. Jen si musíš zvyknout, že nedržíš jednorázovou dietu, ale žiješ zdravěji permanentně.

BENYTA

Kde je příjem, musí být výdej…
Zdravá strava a přiměřený pohyb – no ono se to řekne…já ted trochu zhubla „díky“ stresu, a ted mám stres z toho,za jak dlouho a kde se to objeví zpět.Před chvílí jsi to mohla vidět – Jste to, co jíte – dělalo se mi špatně, když tříleté dítě jedlo hranolky s tatarkou…

Michal Kole

  1. Přestat kouřit
  2. Co nejvíc se nadechnout
  3. Přeplavat 50 m bazén pod vodou stylem motýlek tím se zapojí všechny svaly a posílí se i plíce.

EuropePharm

rychlé a účinné hubnutí pomocí přípravků Lida
káva a čaj na hubnutí, pilulky na hubnutí
měsíc dokáže ztratit až 5 kg tuku

Zdroj: http://www.europe-pharm.com/CZ/%C4%­8Cesko/p%C5%99%C­3%ADpravky-na-hubnut%C3%AD-Lida-vzorky

XenieRo

Ahoj, za mě je to rozhodně proteinová dieta prodietix. Jednak se dobře drží, kila jsou dolu sama, a to hned od prvního dne a hlavně – má výborná jídla, po kterých nehladovím.