Elk

Jaký znáte nejlepší uspávací prostředek?

Nejlepší odpověď
iceT

U mě vede televize nebo knížka.Občas by se hodila olověná trubka:-)

Další odpovědi
anonym

Rum! Teď vážně,já si jdu číst,to pak přijde samo,někdy zabere když „čtete“ ve dvou..

quentos

víno a klidnou hudbu

ReHu

Krom fyzické únavy procházku na čerstvém vzduchu a pak čtení.
I když já usínám při televizi. Chvíli se dívám, pak jen poslouchám, …

Jahoda

Já si lehnu, zhasnu světlo, pustím TV a do 10-ti minut jsem tuhá :DDDD

venkovan

Boxer v ruce ženy. Jen to vstávání bývá trochu těžší.

FOG

Telka,kniha,tezka prace,ne ted vazne. RUM.

Bumbes

Středověká anestezie – dřevěná palice.
To myslím někdy uspí i natrvalo…

bobánek

Ja si pustim muziku z cd přehráveče a do 30 min.spim jak dudek.

oskar

Televize…