Riomare95

Jaký znáš druhy pohybu ?

Nejlepší odpověď
quentos

veřejné a intimní
Doplňuji:
tady zas někdo nepochopil, že Odpovědi.cz nejsou místem, kde budeme za někoho dělat domácí úkoly

Další odpovědi
anonym

Dopředu,dozadu,na­horu,dolů\!

huxa

dovnitř a ven ;)

anonym

I pád na hubu je pohybem vpřed !

Lucijej

Chodec dělá co? Skokan dělá co? Běžec dělá co? Plavec dělá co? Tanečník dělá co? Vrtule dělá co? Letec dělá co?
Hmemýžď se pohybuje jak rychle? Usain Bolt běhá jak rychle?

anonym

po svých, na kole .....

KdoSiOdJinud

Mechanický pohyb, Molekulový pohyb, Tepelný pohyb, Elektrický pohyb (elektrický proud), Chemický pohyb zahrnující chemické procesy, Biologický pohyb etc.

venkovan

Rotační podle svislé osy položené do horizontální polohy

Fienir

Rotační (otáčivý) pohyb a translační (posuvný) pohyb.

Rotační pohyb je definován jako pohyb, kdy trajektorie jednotlivých bodů tělesa opisují soustředné kružnice.

Translační pohyb je definován jako pohyb, kdy trajektorie jednotlivých bodů opisují stejné trajektorie.

Trajektorie je pomyslná čára, kterou těleso opisuje.

anonym

Není takhle náhodou v učebnici spisovný tvar „jaké“?