Jaký živnostenský list na hospodu?

Ž.L. na provozování pohostinství?

Nejlepší odpověď
kropitko

Hostinská činnost

Obsahová náplň živnosti hostinská činnost je stanovena nařízením vlády č. 469/2000 Sb., kterým se stanoví obsahové náplně jednotlivých živností.

http://haccp.web­node.cz/hostin­ska-cinnost/

Další odpovědi
mojitek

souhlas s kropítkem
„hostinská činnost“

NickD

„Hostinská činnost“
Pokud,ale chcete provozovat i kulturní akce (zábavy) je nutné jej rozšířit.
Zároveň budete potřebovat zřízení volné živnosti „Maloobchod a vekloobchod“ (Nákup a prodej)

Jambalaya

Sorry, kecám, odpověď byla smazána 🙂

Michálek1245

Hostinská činnost nebo tak něco, ne? Každopádně potřebujete roky v provozu nebo garanta. Ono to fakt není tak snadné. A navíc těch oprávnění tam je dost. Třeba podlahy v pohostinství potřebují speciální atest a tak dále. Kromě toho se vám bude hodit i taková podlaha, ze které nebudou obsluze natékat lýtka a budou po ní spíše létat než chodit. :)