mecho7979

Prosím poraďte, jaký zesilovač potřebuji na 4pásmové bedny. Můžu třeba použít zesilovač Skytec SPL 400, 1200 W?

Jaký zesilovač potřebuji na tyhle bedny? Prosím poraďte.Muzu třeba použít tenhle (Zosilňovač Skytec SPL 400, 1200 W)???

JAKY ZESILOVAC POTREBUJI NA 4PASMOVE REPROBEDNY? Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz Impedance: 4–8 Ohm Celkový hudební výkon: 960 W Výkon: 2× 200 W RMS / 2 480 W max.

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud chceš využít plného výkonu beden, pak ber zesilovač max. 2 × 200 W při

4 ohm. Na „hudební výkon“ se neohlížej, je to blbost. S tímhle bys ozvučil celý sál, můžeš použít samozřejmě i slabší zesilovač. Hlavně dodržet impedanci.

Jak jsem napsal, rozhodující je výkon RMS, těch 1200 W je výkon „hudební“, což slouží jen pro reklamní účely a spotřebitele jenom uvádějí v omyl. Uvedený zesák má 2× 150 W RMS / 4 Ohm, takže ano, dá se použít i při plném výkonu.

Další odpovědi
Dochy

Takový, který bude odpovídat prostoru, který chceš ozvučit. Sám si ohlídej abys ty repráky neoddělal, to za Tebe nikdo neudělá, zvlášť pokud chceš využít plně jejich možnosti.