Skinn3r

Jaky zastavate nazor v živote ?

Jak to nastavila priroda silnejsi prezije a nebo vzdorujete prirode a snazite se pomahat a hledate v zivote smysl proc nic neni jak ma bejt i kdyz to vlastne nejspis nema smysl .

Nejlepší odpověď
anonym

Připadá mi,že všechno je jak má být,pokud se do toho člověk co nejméně vměšuje…:D

Další odpovědi
arygnoc

čo ma nezabije, to ma posilní.

samozrejme prírode vzdorujem, ale opatrne.
Doplňuji:
dovolím si oponovať tým, ktorí tvrdia, že všetko je, ako má byť:

  • rodia sa deti, ktoré by sa nemali narodiť;
  • nedokážeme sa (ľudstvo) už pomaly normálne rozmnožovať (inseminácie, rizikové tehotenstvá [a tým pádom zrodenie sa nositeľov defektných génov]);
  • rýpeme do dedičných informácií (genetické inžinierstvo);
  • na úkor silných prežívajú slabí (myslím tým „na úkor zdravých“, nie finančne silných, a preto je nás tak veľa, ako rakoviny);

… atď. (netvrdím, že to je môj názor, je to len poznanie, odpozorované z reality, tak prosím, nenadávajte mi).

Fun1k

Snažím se být poctivý (i když by to pro mě mělo být trochu nevýhodné) a snažím se pomáhat ostatním a obveselovat je.
Doplňuji:
Jsem ateista a technicky vzato je smysl života se zachovat a rozmnožit.

venkovan

Pro život platí jediný správný názor.
Tchýně a její dcera má vždy pravdu.
To ostatní jsou už jen životní drobnosti.

Drap

Dost dobře jsem nepochopil tvé myšlenkové pochody
V přírodě sice silnější přežije, ale také je všechno tak jak má být

Jose1f

Zaujalo mne to tvoje „i když to vlastně nemá smysl.“ Otevři Bibli, v ní najdi kapitolu (knihu) „Kazatel,“ kterou napsal Šalamoun 1000 let před narozením Krista a budeš se divit. Přesně tento problém v ní moudrý Šalamoun řeší. Stal se králem nad Izraelem a hledal a zkoumal moudrost. Ale poznal, že všechno je marnost a honba za větrem. Napsal třeba: „Lepší je hrst odpočinku než dvojitá hrst tvrdé práce a honba za větrem,“ nebo „Existují spravedliví, s nimiž to dopadá tak, jako by činili dílo ničemných a existují ničemní, s nimiž to dopadá tak, jako by činili dílo spravedlivých. To také je marnost.“ Nakonec ale dospívá k závěru, že jedině víra v Boha dává smysl života. Zastávám názor, že i bezvěrec by měl číst a znát Bibli, protože v ní jsou kořeny dnešní kultury a dnešního života. I když si to třeba vůbec neuvědomujeme.

terry

Abych to popsala, to by byla slohová práce. A to se mi tedy psát nechce.

Kohut57

V pohledu na život jsem dost konzervativní , rovněž mě nejvíc děsí troufalost člověka zneužívající vědu ve smyslu humanismu. Genetické inženýrství je skutečnost s otazníkem. Myslím, že nastane doba návratu k praprvotním hodnotám, i když cestou katastrof. Mylné cesty jsou ve všech oborech konání , nejhorší je to snad ve výchově. Oponoval bych citátu z filmu " Vrať se do hrobu" ; " "Vyrostou z nich stejní blbci jako my ". Ba ne , bohužel ještě větší. Bude- li to takto dál , musí to mít brzy konec.

anonym

Miliony lidí mají miliony názorů, ale ptroti nim stojí jediný Bůh se svou jedinou absolutní Pravdou, která je všem „svrchovaným“ lidským názorům nadřazená. Člověk je stvořen Bohem k Jeho obrazu, ABY s Ním měl osobní vztah. Je jediným stvořením, které neplní pravý účel své existence a snaží se vymyslet si nějaký jiný (svůj). TO však je vzpoura proti Božímu řádu a a jejím důsledkem je veškeré zlo ve světě. Ani většinový názor nezruší pravdu a je nebezpečné nalhávat si, že „čemu nevěřím, to neexistuje, netýká se mě, …“! Nejpozději POZDĚ byste poznali svůj tragický omyl, tak raději poznejte pravdu včas. Inspirace: http://video.go­ogle.com/vide­oplay?docid=11043300­24189142166&hl=sk
www.alfaomega­.estranky.cz