lmarg

Jaký z těchto citátů od Roberta Fulghum se vám líbí nejvíce?

Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit, a to zlomené srdce znovu vyléčit.

Všichni se rodíme pro hřbitov.

Opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost.

Z lásky se vám může chtít umřít, ale taky můžete pro lásku žít.

Příroda to tak vymyslela, že každý nakonec nějak dostane, co si zaslouží.

Život není nic lehkého. Miny jsou vždycky někde ukryté.

Otřepaná pravda stále platí.

Láska je slepá a láska taky otevírá oči.

P.S – Záměrně to tu nedávám jako anketu, protože v anketě je možné dát jenom max. 6 odpovědí :)

Nejlepší odpověď
Shizuka

No to je těžký záleží na situaci :D
Ale asi nejvíc se mi líbí
Všichni se rodíme pro hřbitov.
nebo
Láska je slepá a láska taky otevírá oči.

Další odpovědi
anonym

Já mám nejraději jeho pravidla z knihy Všechno co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.
A z těch nabízených citátů? Asi tento:
Opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost.

briketka10

Z lásky se vám může chtít umřít, ale taky můžete pro lásku žít.
Láska je slepá a láska taky otevírá oči.
tyto hovoří za všechny..

Braník

Všichni se rodíme pro hřbitov