LuCas56

Který Windows vám nejvíc vyhovuje?

:)

Nejlepší odpověď
lexx

Windows XP

W98, ostatní verze jsou komerční násilné padělky

Další odpovědi
Alisha

Windows 7

brillant

Windows 7

ahold

Windows XP

mirekborek

Windows 7

Myslím si ze jsou nejlepší

AmazedWolf

Windows 7

XP jsou staré, Visty jsou zasekané, 8 mají dlaždice které nemám rád a 10 šmírují.

VeRe1983

Windows 10

Desítky. Používal jsem vesměs všechny verze, ale desítky se mi hodně zamlouvají.

Poklička

Windows 7

Karelcz

Windows 7

W7, 10 moc špehuje a je to nový OS, není dobře kompatibilní se vším jako w7

Nechápavé

Windows 8

S zadnym sem nemel problem,nemusim Vistu a to je asi tak vse :)

anonym

Windows 8

Win 8,1.

anonym

Windows 10

xp už je minulost, sedmičky dobrý, osmičky hrůza

Brozma

Windows 8

Já bych preferoval windows 8 resp. 8.1. Je to stabilní, moderní operační systém. Jen mě štvalo, že tam nebyla nabídka start, ale napravil jsem to a mám ji tam. Prostě! Vřele doporučuji!

cochee

Vyhovují mi takové Widle, které jsou soudobé svému hardwaru. Takže na mém stolním PC z r. cca 2006 mi hoví xp-čka, na které mi stačí 1,5 giga RAMěti a které nezdržuje 2 GHz jednojádrový CPU. Nechápu, proč bych měl furt čekat, až tam třeba osm-jedničky něco přežvýkají, nehledě na stále 100% funkční tiskárny a skener, které už ani sedmy nepodporují.

Lamalam

Nepoužívám Win.

VeRe1983

Desítky nešpehují. Špehovat se nechají jen lamky, které ponechají všechno přednastavené. Veškeré věci se dají povypínat, jenže to by chtělo trošku přemýšlet a jak známo, myšlení ukrutně bolí.

gecco

Solaris…
Ale nemám na to HW…
😁