Pipka

Který Windows nainstalovat po XP?

KTERÝ WINDOWS NAINSTALOVAT PO XP

Nejlepší odpověď
MobilManiak

XP bývají na starých počítačích a ty nemají moc výbavu. Nejlepší by asi bylo koupit nový PC.

Další odpovědi
Kepler

Pokud máš RAM alespoň 2GB, pak bych doporučoval Win7 nebo 8.

Jenom doplním: měl jsem 7 let starý NTB, kde bylo nainstalováno XP. Bez problému jsem přeinstaloval na win7, ale bylo to pomalé, protože RAM byla jen 1 GB. Na novějším počítači se 4 GB to sviští.

xxx3

aby bylo možné dobře poradit, chtělo by to informace o tvém počítači. Zpravidla však byly WinXP (které jsou už cca 15 let starým systémem) dodnes nainstalované na starších počítačích, takže možnost instalace nového systému (a hlavně jeho plynulé fungování) je otázkou.

ivzez

Na starém počítači těžko některý systém poběží dobře.

Klidně lze dále používat XPčka, jen bych doporučila dobrý antivir.

[Mně internetové bankovnictví upozorňuje na ukončení podpory od Microsoftu
už dva roky, ale samozřejmě pořád funguje a pochopitelně bude fungovat dál.]

anonym

Rozděl programově disk na dva disky při instalaci Linuxu
http://www.ubun­tu.cz/ziskejte/stah­nout

gecco

Jen se, dotěrně, zeptám – co tě vede k instalování jiného Win/

Pipka

ale pořád mi to ukazuje že už nebude XP podporováno nebo co já tomu vůbec moc nehovím tak to zkouším tady

gecco

Pipko, to, že MS už WinXP nepodporuje, naprosto nebrání tomu je i nadále používat…
😉
Taky je ještě mám…
😉

jáára

Ahoj

gecco

Zdar…
😉