johnyyyyyyyy

jaky wifi router ?

Mam doma nove nainstalovany internet a k nemu dodany wifi router tl-wr741nd. Oproti predeslemu internetu od 02, kde router mel o polovinu mensi antenu mel o dost vetsi signal nez tento. chtel bych se zeptat jaky router ma vetsi signal TL-WR741ND VS TL-WR841N druhy typ ma sice 2 anteny, ale porad oba pracuji na 5dBi. bude mit lepsi signal?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud má router dvě (tři) antény, je možné různým nakloněním antén laloky signálu lépe ´směrovat´, ale s násobně lepším pokrytím nepočítej.
Navíc – wifi je oboustranná komunikace, takže sebelepší router je ti houbeles platnej, pokud se na něj připojované zařízení (počítač, tablet, telefon) ´nedobouchá´.
😉