haniya

jaký webhosting?

jaký webhosting by jste mi doporučili pro založení e-shopu (přehledný, cenově výhodný a pokuď možno s velkou nabídkou funkcí. děkuji

Nejlepší odpověď
Melkor

Ahoj, neseženeš lepší hosting než wedos.cz

JančaKucera4

Dobrý den, pro založení e-shopu bych vám doporučila webhosting, který splňuje vaše požadavky na přehlednost, cenovou výhodnost a širokou nabídku funkcí. Jeden z takových webhostingů, který bych vám doporučila, je HostGator. Nabízí přehledné a uživatelsky přívětivé rozhraní, cenově dostupné balíčky a širokou škálu funkcí. Já jsem si na začátku podnikání objednala firmu, která mi vytvořila eShop na míru. Hodně úspěchů ve vašem podnikání.