Marty87

Jaký web se Vám osvědčil pro potisk vlastního motivu na tričko? Pouze osvědčené společnosti.

Neznáte nějaký dobrý web, kde mi potisknout můj obrázek na tričko? Jde o dárek pro kamaráda a každá ušetřená koruna se počítá. Pouze osvědčenou společnost, díky.

Odpovědi
Emefej

Proč to komplikovat webem? To ti na počkání udělají skoro v každé reklamní agentuře.

WolfGang

Supr web je www.pradoch.cz, mám od nich pár triček a všechna jsou naprosto v pohodě. Napiš jim klidně mejl, byli moc ochotní, pohodová komunikace, musím říct.:)