terry

Jaky vztah ke sportu má Inna Puhajková? Krom Jágra.

Neměl by mít moderátor sportovních zpráv krom milé tvářičky také nějaké zkušenosti se sportem?
Možná má, jen já o nich nevím. Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Ako redaktorka a moderátorka má prístup k toľkým fundovaným zdrojom, že môže byť jedno, aké má praktické skúsenosti so športom, ak opomenieme honbu za majetkom športovcov cez nohavičky.
Stačí jej keď bude vedieť, že F1 sa nejazdí vo Wimbledone a Tiger Woods nie je značka kabelky a pod.

Další odpovědi
mosoj

To věc redakce.

Monikas

Možná má možná nemá. Úrovni zpráv na TV Nova to ale stejně nepomůže a zůstane jen ta milá tvářička…