nesnasims

Jaký význam mají sny? Proč se mi vůbec něco zdá?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vás zajímá víc o snech, podívejte se do odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­101&q=v%C3%BDznam+sn%C5%­AF&sa=Vyhledat

Další odpovědi
quentos

mozek tímto způsobem v tzv. rem fázi spánku „po sobě uklízí“ – sbírá útržky starých vzpomínek a zážitků a řadí je náhodně za sebou.

Ovšem kde jsem to četl, to už si nevzpomenu :{/>

Drap

Sny jsou těžko ovlivnitelné procesy v mozku v urřité fázi spánku. Někdo přikládá snům velký význam, někdo nulový.

mathew.hasis

Mozek v noci přehrává to co se ve dne stalo nebo si představuje to nad čím přemýšlíš před spaním.. Je možné že když si za den zažila nějaký šok nebo velký zážitek tak se ti o tom bude i zdát .. 🙂 Naopak když moc chceš aby se ti o něčem zdálo tak nad tím mysli třeba 30 minut nepřetržitě před spaním a doufej ..