Andre5000

Jaký význam má v PC program LAV Filters 0.55.3 (vydavatel Hendrik Leppkes)?

Nejlepší odpověď
Bedy

To je filtr, který je potřeba v přehrání několika video/audio formátů. Pokud používáte k přehrávání program KMPlayer či VLC Player, tak to nepotřebujete.

Další odpovědi
arygnoc

gúgl?

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=LAV+Filter­s+0.55.3&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a

22aa

Pokud máš mp4 philips sa6185/02 tak to potřebuješ jinak se ti video zavře jak se to stalo mě pokud to nepoužíváš.