bobánek

Jaký význam má slovo spiralizér? Vím jen, to že to má něco společného s vařením…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Spiralizér je pomůcka, která dovede Vaše kouzlení v kuchyni k dokonalosti. S ní můžete jednoduše a snadno vytvořit mega dlouhé špagety třeba z cukety nebo z mrkve. Jednoduše, rychle a snadno. Zábavnou cestou tak můžete děti naučit, že i se zeleninou může být sranda. Komu by se totiž nelíbily dvoumetrové nudle z cukety

www.freshbedyn­ky.cz/spirali­zer

Další odpovědi
Losos

Někdy slova nestačí, lépe vidět :)

http://www.you­tube.com/watch?v=6WFHqKT­I9Lo

Jednoduše se jedná o přístroj, který dokáže udělat „špagety“, v podstatě z jakékoliv zeleniny, která se následně používá buď jako dekorace, nebo třeba do salátů. Praktické využití asi není nic moc, jde spíš o takovou blbinu do kuchyně :)Osobně se mi to líbí, ikdyž nevím, jak často bych tuhle věc využíval.