zjentek

Jaký význam má české sloveso zabzat?

Nejlepší odpověď
annas

V češtině v současnosti takové sloveso neexistuje. Je jen několik slov se začátkem zab…
Překladač nabízí slovenštinu, překladem do jiných slovanských jazyků – význam zbkáznit se, uvíznout, zakoukat se. .

Podle kontextu je uvedená věta chybná. Jsem zabzat infinitiv nedává smysl. ChybÍ jiné sloveso. " pokud jsem zabzat do systému konzumu" lze použít infinitiv zbláznit se, zakoukat se , uvíznout .

Škoda, že jste nevložil odkaz na zdroj, dal by se význam lépe odhadnout z kontextu.
Mohlo by jít o špatné vyslovení znělých či neznělých souhlásek, tedy zapsat, ale zapisuje se do systému?

Další odpovědi
elkon

Zřejmě zase tvůj výmysl.

zjentek

Elkon, slyšel jsem to ve videu: „pokud jsem zabzat do systému konzumu…“ a tak dále.

anonym

On měl rýmu, chtěl říct…zavzat 😁

zjentek

Jak „zase“? Važ slova ☝

zjentek

…Nešahej jestřábovi na pazouru 🐔