redhead

Jaký vysokoškolský obor většinou studují lidé, kteří…

zbožňují všechno zahraniční, cestování, rádi se učí novým jazykům a nemají s nimi problém, jejich oblíbeným místem je letiště a ze všeho, co je pro ně cizokrajné, pociťují zvláštní vzrušení? Naopak to tuzemské jim nepřipadá zajímavé. Jsou otevření novým možnostem. Pokud narazí na cizince, připadá jim trochu „záhadný“ a rádi by o něm věděli víc. Cítí se skvěle na různých mezinárodních akcích (např. mistrovství světa atp.)

Odpovědi
Orange

Podle mě cestovní ruch, ale ten také studuje hodně lidí jen proto, aby něco studovali.

BurTon

Marketing třeba.

Hannahh

Ahoj, já být Tebou volím asi mezinárodní vztahy, to by Tě mělo dokonale připravit na práci v zahraničí. Převážně tenhle obor mají hlavně soukromé školy, ale vím, že to má i VŠE, tady jsem Ti to našla http://www.sez­namskol.eu/sko­la/1428-fakulta-mezinarod-vztahu-vse-praha/… když si tam zadáš do vyhledávače ,,mezinárodní vztahy", nebo ,,diplomacie" najde Ti to více škol. Cestovní ruch je převážně na středních školách, na VŠ jsem to jako samostatný obor nezaregistrovala. ;) Helena